Hledáme pracovníky

Pronájem agenturních zaměstnanců znamená zajištění zaměstnanců bez jejich zařazení do stavu společnosti zákazníka. Dodavatel poskytuje zákazníkovi svůj stávající personál nebo provádí vyhledávání a výběr kandidátu podle požadavků klienta Personální leasing nabízí vetší flexibilitu ve využívání zaměstnanců společnosti.

Hledáme pracovníky Hledáme pracovníky Hledáme pracovníky Hledáme pracovníky


Pronájem agenturních zaměstnanců znamená  zajištění zaměstnanců bez jejich zařazení do stavu společnosti zákazníka. Dodavatel poskytuje zákazníkovi svůj stávající personál nebo provádí vyhledávání a výběr kandidátu podle požadavků klienta. Personální leasing nabízí vetší flexibilitu ve využívání zaměstnanců společnosti. Bez zatížení kmenového stavu je možné zapojit tolik zaměstnanců, kolik je nutné pro jejich aktuální potřebu. To platí zejména v období, kdy firma plánuje velký dočasný projekt, pro který potřebuje určité množství dodatečné pracovní síly. Tento personál snižuje časové a finanční náklady na vyhledávání zaměstnanců a v současnosti je personální leasing zvláště využíván a je populární mezi zaměstnavateli, kteří potřebují zahraniční pracovníky. CEA nabízí tyto služby s tím, že má k dispozici okamžitou databázi potenciálních zaměstnanců.

Vetší část z nich pochází z Ukrajiny a Maďarska. Jedná se o zaměstnance, kteří již získali trvalý pobyt na území České republiky, ale i o zaměstnance s krátkodobým pobytem a pracovním povolením. 

Pro první kontakt s Vaší společností nám napište, nebo zatelefonujte. Určitě Vás nezklameme.
Vytisknout